Profile

safar bato

iran

Contact Details

iran

Bio

باغ گیاه شناسی - وان  

بازدید از این باغ زیبا معمولا در الویت برنامه های گردشگران قرار می گیرد و گشت و گذار در آن با اینکه بیش از سه الی چهار ساعت زمان میبرد اما بسیار جذاب و خاطره انگیز خواهد بود. این باغ بیش از یکد و ده هکتار وسعت دارد  و گونه گیاهان کمیاب و نادری در آن نگهداری می گردد که اغلب از سراسر دنیا جمع آوری و به این منطقه آورده شده است . گونه های گیاهی موجود در این باغ ،  بیش از ده هزار گونه است که از این میان  ، تنها صد مورد  به منطقه قفقاز تعلق دارند.  ساکورا ژاپنی ، نخل های جزایر قناری، بامبو ، درختان نخل ، ماگنولیا و ... تنها نمونه ای از گیاهان نگهداری شده در این بهشت است . گشت و گذار در این مجموعه علاوه بر جنبه تفریح و سرگرمی دارای جنبه های علمی نیز هست .

دلفیناریوم وان  

دلفیناریوم تور وان  مجموعه ای تفریحی و بسیار سرگرم کننده است که بازدید از آن به خصوص  برای کودکان و نوجوانان جالب خواهد بود. است.  در این مجموعه ، دلفین های باهوش و دوست داشتنی با اجراهای مفرح خود نظیر رقص ، پرش از حلقه و نقاشی کردن شما را به حیرت وا می دارند .
سفر باتو پیشنهاد می کنید حین اقامت در این شهر برخی از شب ها را در همین خیابان به صبح برسانید زیرا اغلب کافه ها و رستوران های این منطقه دارای محیطی گرم و دوست داشتنی اند و تا پاسی از شب مشغول خدمات دهی با مشتریان هستند .