Profile

sohbet sohbet

sohbet

Contact Details

sohbet

Bio

Sanal alem hayatımıza öyle hızla girmiş durumdaki, günümüzü ona göre planlamaya başladık. Chat Nedir? diye soracak olursanız, Chat; kelime anlamıyla ihracat geliyor. İnternet Üzerinden Bilgi Aktarımı Dışında, eğlence Için kullanılacağı düşünülerek sohbet odalari kurulmuş durumdadır. Bu odalar kurulmakla kalmayıp, bizim hayatımızı da değiştirmiş durumdadır. Hatta sanal alem hakkında sanatçılar safra artık şarkı çıkarmış durumdadır. İnsanların sanal aleme yönelmesine etki eden bir diğer unsur da şarkılar olmuştur.

Eskiden her köşe başında bir kahvehane veya çay bahçesi olurdu. Orada yeni dostlar edinip, sıcak çay eşliğinde koyu sohbetler edilirdi. Günümüzde ne köşe başındaki kahvehaneler, ne de koyu sohbetler kaldı. İnsanlar bir telefona veya bilgisayar başına geçerek tüm vakitlerini böyle öldürüyorlar. Elbette bu durum çok sıkıcı. Sizde bu sıkıcı durumdan kurtulmak istemez misiniz? Eğer isterim diyorsanız Dostca Sohbet Odaları imdadınıza yetişiyor.

Sizde kolay bir şekilde Dostca Sohbet Sitesi ne giriş yapabilir, dostluklar edinebilirsiniz. Onlarla kafalarınız uyuştuktan sonra da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Burası sanal dostluk olmak diye düşünmeyin, sanal dahi olsa mutlaka bir dostunuz olmalı. Elbette sanalda bir çok zorlukla, sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı insanlara güvenmiyor olabilirsiniz. Hiç canınızı sıkmayın, burası reel olmasa bile adalet her zaman yerini bulacaktır. Unutmamanız gereken en önemli konu da; bilgisayar veya telefon başında olan, sizinle sohbet eden herkes gerçektir. Sizlerle robotlar değil insanlar sohbet edecektir.